Každá žena může být úspěšná. 

Objevte svůj vlastní úspěch. Naučte se plnit si své sny, dokazovat si sebelásku a pracujte s emocemi tak, abyste z jakékoli situace vyšly jako úspěšná žena.

Placeholder Image

AUDIT ŽIVOTA ÚSPĚŠNÉ ŽENY

Jste připravena začít žít život jako úspěšná žena? Začít si plnit své sny, ukazovat si sebelásku v různých oblastech vašeho života a každý den se cítit božsky?

Dočasně sleva 50%.

Zjistit detaily
Placeholder Image

První kroky k úspěšnému životu

75minutový online webinář

Pokud chcete žít úspěšný a pohodový život, tohle je místo, kde začít. 

Objevte, co přesně pro vás osobně znamená úspěch. Co dělají lidé, kteří žijí život svých snů, a jak se dostali tam, kde jsou teď.

Tento workshop vám pomůže podívat se na svůj život z větší perspektivy a rozhodnout se, jaké věci jsou pro vás opravdu důležité a které kroky můžete udělat již zítra. 

Obvyklá cena tohoto workshopu je 350 Kč. Teď zaplatíte jen 180 Kč. 

Dozvědět se víc
Placeholder Image

Jak nedělat přesčasy bez výčitek

75minutový online webinář

Práce je důležitá - prostě potřebujeme peníze, abychom mohli platit účty. Ale pokud děláte dlouhodobé přesčasy, tak si můžete zadělat na pěkné problémy. Představte si vaše zdraví a vaše vztahy jako skleněné vázy. Co když spadnou a rozbijí se? I když je slepíte, tak už to nikdy nebudou ty původní vázy. 

Není na čase zjistit, co je pravý důvod toho, že děláte dlouhodobě přesčas? Myslíte si teď, že je to prostě tím, že máte hodně práce? Upřímně, tohle většinou není ten hlavní důvod, tohle je jen výmluva nebo limitující názor.

Obvyklá cena tohoto workshopu je 400 Kč. Teď zaplatíte jen 250 Kč.

Zjistit víc

Dveře se otevřou v září

ŽIVOTNÍ STYL ÚSPĚŠNÉ ŽENY

6měsíční program

Další krok k tomu, jak říct ano svému úspěchu.

 Je skvělé cítit se vnitřně naplněná a spokojená. “ŽIVOTNÍ STYL ÚSPĚŠNÉ ŽENY” je program, kde si krok za krokem ujasníte, jak by měl vypadat váš život snů, jak se chcete po většinu času cítit a jak se k tomu dopracovat. 

Zastavte se.

Vnímejte své emoce.

Vyberte si své emoce.

Žijte svůj život snů.

Každý si v hlavě nastavuje limity, které mu stojí v cestě, aby žil život, po kterém opravdu touží a který si pro sebe zaslouží. Není na čase najít svoje vlastní limity, přehodnotit je a posunout váš život na další úroveň? Zkuste něco nového, spojte emoce a logické myšlení a žijte život, o kterém jste možná ani nesnili.

Chcete vědět detaily až bude vše připraveno? Stačí kliknout na čudlík a já vám napíšu. 

Napište mi

ZÁKLADNÍ HODNOTY

Vaše základní hodnoty zdůrazňují všechno, co děláme a jakým člověkem jsme. Ve chvíli, kdy nemáme kvalitní hodnoty, tak dáváme přednost věcem, které pro nás nejsou důležité nebo zhoršují náš životní styl. 

Jestli chcete změnit váš náhled na život, musíte změnit vaše základní hodnoty. Rozeznat věci, co jsou pro vás důležité a ujasnit si, co pro vás osobně znamená úspěšný den.

Chci poslat dokument

Neboj se prodat ve firmě - ty za to stojíš

Jul 23, 2020

Jsem úspěšná, jsem na to hrdá a co ty?

Jun 09, 2020

Emocionální time management a vaše okolnosti

Apr 17, 2020

Placeholder Image
Jmenuju se Jana Dvořáková, ráda vás poznávám. 

Něco málo o mně, v současné době pracuji ve velké mezinárodní korporaci v IT, kde zastávám dvě role. Pracuji se zákazníky na jejich strategických cílech a zároveň jsem projektový leader v jednom globálním inovativním programu.

Před několika lety jsem byla nominována do programu pro aspirující manažery a během toho mi došlo, že je osobní rozvoj pro mne velice důležitý. Rozhodla jsem se rozšířit si své vzdělání a vystudovala jsem 1,5roční program kognitivní coaching a mentoring na University of the West of Scotland.

Jedna část úspěchu pro mě znamená plnit si své sny. Můj velký sen je pomáhat ženám žít život naplno, začít si plnit své sny, denně si dokazovat sebelásku a naučit se pracovat se svými emocemi. To je základ k tomu, abychom dokázali odemknout svůj plný potenciál a začali žít život, o kterém sníme a který si zasloužíme. 

Chcete se mě na něco zeptat?

Napište mi na 

jana@janadvorakcoaching.com

5+1 úterní inspirace ke kávičce

Každé úterý najděte inspiraci ve svém mailboxu. Dostanete newsletter s typy: 3x napsáno druhými, 2x napsáno mnou, 1x otázkou pro vás. 

Powered by Kajabi