AUDIT ŽIVOTA ÚSPĚŠNÉ ŽENY

Kráčíte životem jako úspěšná žena?

Pojďte si udělat audit své úspěšnosti.

To potřebuji

Stejně jako každá žena je krásná, tak každá žena může být úspěšná. Ráda vás tímto procesem provedu.

 

Často jsme spojily své životy s tím, že se staráme o lidi kolem sebe. V záplavě každodenních povinností ovšem zapomínáme na sebe. 

Krásná a úspěšná ženo, jak jste se dnes během dne cítila? 

Cítila jste se neporazitelná, veselá, schopná překonat všechny překážky, milovaná, vnitřně naplněná a v harmonii?

Pokud ne, co bylo překážkou?

Kdy se cítíte úspěšná?

Pro mne úspěch znamená rovnováhu v těchto oblastech: 

  • Splněné sny.
  • Sebeláska.
  • Práce s emocemi.

Každý den je vhodným dnem vyrazit na cestu úspěšné ženy.

Pojďme prozkoumat vaši cestu být úspěšnou ženou.

Co se v kurzu naučíte:

  •  Podíváte se na svůj život z větší perspektivy a zjistíte, v jakých oblastech jste přesně tam, kde byste chtěla být a kde je na čase přidat.
  • Vytvoříte si váš desire list, který vám pomůže ujasnit si, co vlastně od života chcete. 
  • Zjistíte, jaké zvyky má úspěšná žena ve vašem podání, protože právě malé krůčky vedou k velkým výsledkům. A vy chcete dosáhnout skvělých věcí ve vašem životě. 
  • Najdete si svůj správný vztah k penězům, protože peníze jsou důležitý zdroj k plnění vašich snů. 
Jdu do toho

Nejčastěji kladená otázka:

 

Kolik času budu potřebovat a jaká je cena?

Naplánujte si minimálně 90 minut, ALE čím více času věnujete kurzu a hlavně samy sobě, tím vám bude jasnější, kde se právě teď v životě nacházíte, co od života chcete, co vám stojí v cestě a jaké kroky musíte udělat. 

Pokud chcete dosáhnout v životě lepších věcí, musíte být schopna dělat lepší rozhodnutí a to znamená, že se musíte změnit. 

Věřím, že pro sebe chcete to nejlepší v životě. Zasloužíte si to. 

Kurz probíhá emailovou formovou. Po zaplacení obdržíte uvítací email a první lekci. Druhá lekce Vám do mailboxu přijde za další 2 dny a třetí lekce zase za další 2 dny. 

Stále si nejste jistá, jestli je tohle ta správná investice do vaší úspěšnosti? Napište mi na [email protected] nebo se podívejte na videa, každý pátek vysílám živě na Facebooku. 

Hodnota kurzu je 480 Kč.

Dočasně za 240 Kč.

Jsem žena, co se rozhodla

Kurzem vás provede

Jana Dvořáková

Jsem žena, co si rozhodla plnit si své sny. Odešla jsem ze stabilní práce, sbalila si batoh a laptop a před 8 lety jsem se přestěhovala do Velké Británie. Můj život v té době nikam nevedl, neměla jsem pocit, že žiji, ale jen přežívám. Měla jsem kolem sebe skvělé lidi, které mám moc ráda, a stále s nimi trávím pravidelné dovolené nebo zajdeme na vínko, když jsem v ČR. 

Já jsem se rozhodla vyměnit dobrý život za skvělý. Následovat své sny, kterých mám víc než dost. A hlavně, chci mít pocit, že žiji a že můj život někam směřuje. Je pro mě důležité stát se tou nejlepší verzí mě samotné. 

V současné době pracuji ve velké mezinárodní korporaci v IT, kde zastávám dvě role. Ta, ve které se víc učím, je projektový leader v globálním inovativním programu. Tuto práci zbožňuji, ale nenaplňuje mě na 100%, proto ještě pracuji se ženami, které by si rády začaly plnit své sny, odemkly svůj plný potenciál a žily život, o kterém vždy snily.

Pokud to jste vy, tak na co ještě čekáte?

První krok, ke každé změně je SEBEREFLEXE. 

Vstoupit do kurzu