7 důvodů, proč se ženy bojí zamilovat do své KARIÉRY

Jan 26, 2021

Vím, že tímto blogem střílím do vlastních řad, ale myslím si, že je čas naučit se mít ráda svoji kariéru.    

Znáte 7 důvodů, proč se většina žen necítí dobře, když má mluvit o své kariéře?  

Pro ženy je často těžké vést rozhovory s větami, které začínají: 

V mé kariéře se soustředím…

Chci...

Více ...

10 kroků k práci snů: Mít ráda svoji práci nestačí!

Nov 23, 2020

Byla jsem naivní. Myslela jsem si, že stačí mít ráda svoji práci a budu se cítit spokojená. Vždyť mě to přeci tak baví! Spletla jsem se. Tímhle myšlením jsem se spokojila s dobrou prací, místo abych si našla práci svých snů. Mít ráda svoji práci je u práce snů samozřejmost, ale je to jen jeden z faktorů. Velmi často se spokojíme s něčím, co...

Více ...

Neboj se prodat ve firmě - ty za to stojíš

Jul 23, 2020

Pracujete ve firmě a přijde vám, že byste si zasloužila lepší finanční ohodnocení? Chtěla byste pracovat pro svoji vysněnou firmu, ale nevíte, o jaký plat si říct? Jaká je vaše hodnota převedena na peníze? Proč si neumíme říct o peníze? Co nás v tom brzdí? 

Tohle jsou časté otázky, které ženy nejen ve firemním světě řeší. Pojďme se...

Více ...

Jsem úspěšná, jsem na to hrdá a co ty?

Jun 09, 2020

Stejně jako každá žena může být krásná, tak i každá žena může být úspěšná. Krása každé ženy vychází z jejího nitra, z její energie, co vyzařuje. Z úsměvu, když se na vás usměje. 

Chtěla bych kolem sebe vidět všechny ženy výjimečné, krásné a úspěšné. 

Tohle mé přání mne přivedlo k...

Více ...

Emocionální time management a vaše okolnosti

Apr 17, 2020

Můžeme si vybrat, jak se chceme cítit, a žít podle toho? Co je hlavní důvod toho, jak se cítíte? Je to situace? Jestliže budete plánovat váš čas podle toho, jak se chcete cítit, co to může udělat s vaším životem?

Jsou vaše důvody logické nebo emocionální?

Proč se lidé rozhodnou změnit svoji práci? Jejich důvody mohou být logické i emocionální....

Více ...

Je váš život úspěšný?

Feb 29, 2020

Když se řekne úspěch, lidi hlavně myslí na materiální věci, impresivní názvy pracovních pozic nebo na počet followerů na sociálních sítích. Mnoho lidí se domnívá, že firma je úspěšná, když dosáhne ročního cílového výnosu - ale pracovali byste rádi pro společnost, které jde jenom o peníze? Já ne. Chtěli byste...

Více ...

Well-being zaměstnanců - klíč k úspěšnému businessu

Nov 11, 2019

Starat se o vaše lidi znamená starat se o váš business. Když jsou lidé zdraví, respektování a někdo se o ně zajímá, má to za výsledek větší produktivitu, zapojenost, inovaci a spokojenost zákazníků. Proč je spokojenost zaměstnanců tak důležitá? Měli by lídři převzít zodpovědnost za zdraví lidí v jejich týmu?

Jak well-being ovlivňuje...

Více ...

Jak zvládat mikromanagement

Oct 31, 2019

Je váš nadřízený mikromanager, nebo jste typ manažera, co mikromanaguje své podřízené? Nikdo nepracuje s radostí pro manažera, který mikromanaguje, a nikdo se nechce stát mikro-manažerem. Jaké jsou hlavní argumenty pro mikromanagement? Jak to můžete změnit? Zde máte 6 důvodů, proč je mikromanagement důležitý. 

Manažeři neví, co je jejich náplň práce.

...

Více ...

4 nástroje pro definování cílů

Sep 12, 2019

Řídit si vlastní život není jednoduché. Každý často podléhá tlakům okolí a přestane upřednostňovat sebe. Tyto 4 nástroje vám pomůžou, abyste se jednoho dne nevzbudili a nezjistili, že nejste pánem svého života.

Kolo života

circle_2

Tenhle nástroj je skvělý ke zmapování si své současné situace v 8 různých oblastech vašeho života....

Více ...

5 důvodů proč je důležité ujasnit si sny a cíle

Aug 24, 2019

Jsou dva způsoby, jak žít svůj život. Buď budete reagovat na to, co vám život postaví do cesty, nebo si proaktivně vyberete, kam chcete svůj život směřovat.

Jaký je váš přístup?

Jaké jsou vaše sny a cíle? Mnoho lidí odpoví na tuto otázku velmi abstraktně. Chci být šťastný. Pokud i vaše odpověď je taková, je nutné jít víc do hloubky. Co přesně...

Více ...
1 2
Close

50% Complete

Two Step

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.