Máte pocit, že od života chcete víc?

To je dobře. Ukážu vám, jak na to. 

Jmenuju se Jana Dvořáková a pomáhám ženám najít jejich vysněnou kariéru, tak aby se cítili vnitřně naplněné, spokojené a úspěšné. Najděte si kariéru, která vám zapadne do vašeho životního stylu, který chcete žít a zároveň vám pomůže odemknout váš plný potenciál. 

Jana Dvořak

IT nebo koučink?

Osobnímu rozvoji a koučinku se věnuju aktivně přes 5 let. Mám diplom z matematiky a statistiky a víc jak 10 let zkušeností jako IT konzultant. Po pár letech v menší IT firmě v Plzni jsem přesídlila do větší korporace v Anglii a poslední rok žiji ve Skotsku. 

Moje kariéra v IT je pro mne důležitá, v současné době zastávám strategickou roli pro zákazníky v oddělení supportu a zároveň jsem projektový lídr v jednom inovativním globálním projektu. 

Kariéra v IT je pro mě důležitá, ale zároveň si užívám pracovat se ženami na osobní úrovni. A tak jsem se rozhodla si rozšířit vzdělání a obzory. Za rok a půl jsem absolvovala kurz kognitivního koučinku a mentoringu na University of the West of Scotland a od té doby učím lidi, jak můžou dosahovat svých cílů a zároveň mít čas na sebe, rodinu, kariéru a přátele.

Moje cesta je pomoci vám najít kariéru vašich snů.

Jaká je ta vaše? Napište mi. 

[email protected]

Placeholder Image
Powered by Kajabi