9týdenní online program

 

NASTARTUJTE SVOJI KARIÉRU

 

Najděte si práci, do které se budete každý den těšit.

Napište mi email a nezávazně si zavoláme, ať zjistíme, jestli vám můžu pomoc. 

 

💎 Nudíte se v práci, protože už vše zvládáte levou zadní?

💎 Cítíte se nedoceněny, protože byl povýšen váš kolega místo vás?

💎 Posouváte každé ráno budík a pod polštářem vzdycháte: Ach jo, už zase musím do práce?

 

Najděte si svoji práci snů, která zapadne do vašeho vysněného životního stylu! 

 

💎 Najděte si práci, která vás naplňuje a baví.

💎 Začněte pracovat na věcech, které vám dávají smysl. 

Přidejte se do 9týdenního programu Nastartujte svoji kariéru a mějte jednou provždy jasně nastavenou vaši vysněnou kariéru.

Napište mi email a  zavoláme si, abyste zjistili, jestli se vám tahle investice vyplatí. 

V kurzu spolu objevíme: 

 

💎 Jak vypadá vaše ideální kariérní dráha, kterou budete milovat celým svým srdcem.

💎 Co dělat, aby se vaše práce stala vaší životní misí, za kterou jste velmi dobře finančně ohodnocena.

💎 Jak vypadá úspěch ve vašem podání a jak to udělat, abyste měla čas na věci, které jsou pro vás důležité

💎 Jak docílit zdravého sebevědomí, které hraje důležitou roli v životě. 

Míša B.

Account Manager

S Janou jsem měla možnost projít kurzem ÚSPĚŠNÁ ŽENA MÁ PRÁCI SNŮ (skupinová verze programu) a musím říct, že to byly velmi inspirující a moc fajn 3 měsíce práce. Né nadarmo se říká, že nejlépe investované peníze jsou ty, které investujeme sami do sebe. Jana mi pomohla porozumět sama sobě a co od své budoucí práce chci. Určila semnou moje priority, trpělivě naslouchala a radila, když jsem měla jít na pohovor a dodávala mi sebevědomí v otázce peněz. Nakonec, je to práce, kde trávíme velkou část života a je na každém u nás, aby si vybral takové místo, které jej bude naplňovat. Jani, ještě jednou moc děkuji za tvoji pomoc a všem, co si nejste ve své práci naprosto jistí, že to co děláte, je to pravé ořechové, doporučuji Janu všemi deseti! Dnes už mám novou práci, která je skvělá.

Lucie K.

 IT Asset Manager a Mindfulness kouč

Jančin kurz mi pomohl porozumět tomu co mě v práci naplňuje a čemu se chci věnovat víc. Každý týden jsem se věnovala jinému tématu a zpětně oceňuji skvělou strukturu, protože právě tyto návaznosti mi pomohly rozklíčovat spoustu otázek a nahlédnout na věci z jiného úhlu. Skvělá strategie kurzu a Jančina pozitivní podpora mi pomohli se doslova mílovými kroky posunout vpřed.

Jak bude kurz probíhat?

 

💎 Každý týden budeme mít 1:1 online meeting na Zoomu. 

💎 Na základě videí vypracujete úkoly, pak to spolu do hloubky probereme.

💎 Čeká na vás networkingová výzva. 

 

Jaký je program kurzu?

 

1. týden

Sebereflexe

Dopis sobě

Energetické představení

2. týden

Design životního stylu

5 směrů

Životní hodnoty

3. týden

Význam práce

Myšlenkové mapy

Design tří pracovních pozic

4. týden

Energie a mentální zdraví

5. týden

Životopis

Mindset úspěšné ženy

6. týden 

Peníze 

Limitující názory

Vaše hodnota na trhu práce

7. týden

Společnost vašich snů

LinkedIn profil

8. týden

Emoce a emocionální inteligence

9. týden

Nácvik pohovoru

Sebereflexe

Uzavření programu

 

Kurz Nastartujte svoji kariéru stojí 19.500 Kč (konečná cena včetně DPH)

 

Domluvte si termín na poznávací schůzku zde.

Můj životní příběh v kostce

 

Jsem holka, co se narodila v Chebu, pak vystudovala matematiku a statistiku na Západočeské univerzitě v Plzni. V tomto oboru jsem nakonec nikdy pořádně nepracovala. V první práci jsem si uvědomila, že bez angličtiny má kariéra vzhůru nepůjde, a odjela se anglicky naučit na 9 měsíců do Anglie. Po návratu jsem se přes kamaráda dostala do IT oboru a už v něm zůstala. Zjistila jsem, že v IT prostředí se cítím jako ryba ve vodě. 

Před 9 lety jsem odjela podruhé do Velké Británie, abych si dokázala, že jsem schopná najít si práci v oboru v cizí zemi. A podařilo se. Našla jsem si práci ve velké IT mezinárodní společnosti.

To bych ale nebyla já, aby zůstalo jen u toho. Moji nadřízení ve mně viděli potenciál a nominovali mě do ročního programu pro aspirující manažery. A tam mi došlo, že chci ještě víc.

Já, holka, co téměř prolítla u maturity z angličtiny, jsem získala na University of the West of Scotland certifikaci z Kognitivního koučinku a mentoringu. Nechala jsem se mentorovat mezinárodně uznávanou business koučkou Lenkou Lutonskou, abych mohla pomáhat ženám co nejlépe

 

 

Moje současná kariéra je práce snů 4 v 1. 

💎 IT, kde se zákazníky řeším jejich strategie a optimalizaci IT systémů. Proč mám IT ráda? Dovoluje mi spojit moje technické znalosti a komunikační schopnosti a rozvíjí neustále můj potenciál.

💎 Inovativní program, kde vedu tým lidí v globálním projektu. Být lídrem týmu lidí jsem si přála dlouhou dobu a stejně dlouho jsem se toho i bála. Úplně zbytečně. Spolupráce a společné hledání nových řešení mě nabíjí.

💎 Oblast tvorby strategií pro rozvoj kariéry, kde pomáhám ženám sestavit nejlepší plán pro nalezení kariéry snů. Je úžasné vidět rozzářené ženy, které odhalí svůj plný potenciál a začnou konečně žít svůj sen.

💎 V únoru jsem se stala maminkou úžasného chlapečka a mám teď na rok volno z IT. Jo, v UK nám delší volno nedávají, ale mně to nevadí. Já vím, že s partnerem najdeme tu nejlepší cestu pro mě, pro něj a pro našeho mladého pána. A víte co, já svou práci v IT miluju a ona mi prostě nějak zapadne do toho, jak chci žít. 

Máte ještě nějaké otázky?

 

Stihnu si najít práci snů během 9týdenního kurzu?

Tohle vám zaručit nemohu. Záleží na tom, v jaké situaci se teď nacházíte. Nezapomeňte, že hledáte práci snů a nechcete vzít jen tak něco. Vy chcete nastoupit do práce, která vám bude dávat smysl. Bude to první krok na vaší strategicky naplánované kariéře. Počítejte tedy spíše s delším časem při hledání práce snů, ale nebojte, nenechám vás v tom samotnou. I po skončení kurzu můžeme pokračovat společně.  

Chci začít podnikat, živit se na volné noze, je tento kurz vhodný i pro mě?

Ne. Mohla bych vás sice nalákat a říct "no jasně, přidejte se". V kurzu se sice dozvíte dost informací, které vám pomohou ujasnit si důležité věci při cestě za vaším snem, ale kurz je designovaný pro ženy, které chtějí zůstat zaměstnané. 

Kdy budou probíhat setkání na Zoomu?

To si domluvíme tak, aby to vyhovovalo nám oběma. 

Budu kurz stíhat?

Ze zkušenosti vím, že ženy většinou potřebovaly týdně mezi 1-4 hodinami času. Pár úkolů je časově náročnějších. Čím více času kurzu věnujete, tím lepších výsledků dosáhnete. Každý si může zvolit svoje vlastní tempo.