Chcete se těšit každý den do práce a odcházet s úsměvem domů?

Chcete mít práci, kde si vás váží, platí vás podle vašich představ a rozvíjí váš talent?

Je čas najít si práci vašich snů!

ZÁZNAM 3DENNÍ MASTERCLASS ZDARMA!

 

3 NEJDŮLEŽITĚJŠÍ KROKY ÚSPĚŠNÉ ŽENY K PRÁCI SNŮ

TO POTŘEBUJI

3DENNÍ MASTERCLASS ZDARMA!

 

3 NEJDŮLEŽITĚJŠÍ KROKY ÚSPĚŠNÉ ŽENY K PRÁCI SNŮ

TO POTŘEBUJI

 

  • Práce snů neexistuje! Nejdřív práce a potom zábava. Na užívání mám víkendy!
  • Mám skvělou práci! Mám za ni spoustu peněz! No ale je fakt, že mne to moc nebaví, nemám z toho pocit radosti, do práce se často netěším.
  • Ve firmě stejně neexistuje spravedlnost. Proč zase povýšili v práci toho ukecaného kolegu, který víc mluví, než pracuje? Proč si nevybrali mne?!
  • Proč nevzít tu dočasnou brigádu, která je sice za mnohem menší peníze, než jsem byla zvyklá ve své práci, ale vždyť jsem teď na rodičovské a každá kačka dobrá.
  • Dejte mi pokoj s prací snů. Nemůžu si vybírat práci, protože musím splácet hypotéku a navíc mám děti, takže nemám čas na experimenty!

Jsou tohle věty, které se vám začnou honit hlavou vždy, když někdo začne mluvit o práci snů? Přijde vám, že 3 nejdůležitější kroky úspěšné ženy k práci snů nemohou existovat? Kroutíte očima a myslíte si: Tak a teď tu o té zlaté rybce. Ta nabízela také tři přání!

Miluju pohádky. V klasických pohádkách se skrývá hluboce zakořeněná moudrost, kterou když odhalíme a dovolíme si následovat rady a znamení, jež většinou po cestě nacházíme, můžeme nalézt poklad.

Co je pokladem mé masterclass?

Když už jsme u těch pohádek, přiznejte se: Kdo také sleduje každý rok 3 oříšky pro Popelku? 

I já pro vás mám 3 oříšky. Co se v nich skrývá? 

Pojďte je rozlousknout se mnou!

3 dny věnujte 1 hodinu vašeho času a odhalte, co jsou ty 3 kroky k nalezení práce snů! 

 

3 NEJDŮLEŽITĚJŠÍ KROKY ÚSPĚŠNÉ ŽENY K PRÁCI SNŮ

PROJDĚTE SI ZÁZNAM 3DENNÍ MASTERCLASS ZDARMA!

 

Nemáte rády překvapení? Zde je malé poodhalení toho, co na vás v masterclass čeká:

 

1. lekce: Kariéra zářivý doplněk vašeho životního stylu

Pojďte objevit, proč kariéra a váš životní styl musí být v souladu, abyste našla svoji práci snů. Bez osobní sebereflexe to nepůjde, ta je prvním krokem změny. A že to může být nepříjemné, náročné, může se to zdát i nemožné? Nelekejte se. To jsou přirozené reakce a emoce, bez kterých se neobejdete - jen je důležité vědět, jak vás řídí a jak vy díky nim můžete řídit svět.

 

2. lekce: Vše, co potřebujete vědět  o životopisu

Cesta k práci snů je často dlouhá a plná překážek. Jednou z prvních může být životopis. Jak ho napsat tak, aby zaujal a s lehkostí vám otvíral dveře k práci, o které sníte? Jakých chyb se vyvarovat? Dá se vůbec napsat životopis tak, aby na první pohled zářil stejně jako vy, když vstoupíte do pohovorové místnosti?

 

3. lekce: Limitující názory - zabiják vašich snů

Jaké emoce ve vás vyvolaly úvodní věty, které vás lákají na moji masterclass? Věřím, že téměř žádnou z vás nenechaly klidnou. Pojďte společně zatočit s těmito limitujícími názory, které vás brzdí na cestě k práci snů. Ukažte, co se ve vás skrývá a jaký je váš potenciál. Zamyslete se, kdy zapomínáte na čas a jste plně soustředěná? Každá z nás to dokáže odhalit, jen je často nutné překonat tu největší překážku - strach.

CHCI ROZLOUSKNOUT 3 OŘÍŠKY PRO POPELKU

Během těchto 3 lekcí zjistíte, co jsou 3 nejdůležitější první kroky, které vám pomohou vyjít na cestu za svou prací snů a životem, který si přejete žít. Většina lidí ví, co v životě nechce, ale málokdo je schopen přesně popsat, co v životě chce. 

Masterclass vám pomůže ujasnit si, po čem v životě toužíte. 

Neváhejte, tahle cesta je otevřená všem.

CHCI SE VYDAT NA CESTU ZA PRACÍ SNŮ

Dáša S. 

Největším přínosem pro mě bylo, jak musím změnit způsob myšlení a prezentovat svoje výsledky, zbavit se strachu. Kurz byl skvělý.

Jana S. 

Přátelská atmosféra, jasnost, přehlednost to bych o tomto kurzu řekla kamarádce.Spousta zajímavých a nápomocných informací pod Janiným zkušeným vedením. Velmi mě zaujala část o networkingu. 

Líba Š.

Celkově masterclass byla velmi zajímavá a vše dávalo smysl. Největší přínos pro mě osobně bylo, jak napsat CV a jak ho vnímají druzí. Pokud máte strach ohledně hledání práce, určite se zúčastněte tohoto kurzu. Otevře vám to oči. 

Proč si myslím, že je důležité mít vysněnou práci pro spokojený a naplněný život?

Práce má velký vliv na naše vztahy s ostatními, na naše zdraví a na to, jak se cítíme naplněny. 

V práci trávíme jednu čtvrtinu produktivního života. Představte si, že svůj čas věnujete dělání věcí, co vás nebaví, vytáčejí, nebo dokonce hodně stresují. Uf, strašná představa. Pojďte si raději představit, že děláte práci, do které se těšíte, je v souladu s vašimi životními hodnotami a nemusíte stále řešit, kdy se věnovat práci, rodině, přátelům. Prostě práce snů!

 

Zdá se vám to stále nemožné? Jak to vlastně mám já?

Já vystudovala matematiku a statistiku na Západočeské univerzitě v Plzni. V tomto oboru jsem nakonec nikdy pořádně nepracovala. V první práci jsem si uvědomila, že bez angličtiny má kariéra vzhůru nepůjde, a odjela se anglicky naučit na 9 měsíců do Anglie. Po návratu jsem se přes kamaráda dostala do IT oboru a už v něm zůstala. Zjistila jsem, že v IT prostředí se cítím jako ryba ve vodě. 

 

Ovšem po několika letech jsem měla pocit, že se motám v bludném kruhu. Nebyla jsem nešťastná, měla jsem kolem sebe spoustu skvělých kamarádů, ale upřímně, úplně šťastná jsem taky nebyla. Tenkrát mi došlo, že chci od sebe a svého života víc. Chtěla jsem zjistit, na co v životě mám, kde se skrývá můj plný potenciál a jak zrealizovat můj vysněný život. Tak jsem před 8 lety sbalila batoh a odjela podruhé do Velké Británie, kde jsem i zůstala. Našla jsem si práci ve velké IT mezinárodní společnosti a dnes mohu říct, že jsem úspěšná a spokojená. Povedlo se mi najít rovnováhu v mém pracovním i osobním životě.

 

Moje současná kariéra je práce snů 3 v 1. 

  • IT, kde se zákazníky řeším jejich strategie a optimalizaci IT systémů. Proč mám IT ráda? Dovoluje mi spojit moje technické znalosti a komunikační schopnosti a rozvíjí neustále můj potenciál.
  • Inovativní program, kde vedu tým lidí v globálním projektu. Být hlavním koordinátorem týmu lidí jsem si přála dlouhou dobu a stejně dlouho jsem se toho i bála. Úplně zbytečně. Spolupráce a společné hledání nových řešení mne nabíjí.
  • Oblast tvorby strategií pro rozvoj kariéry, kde pomáhám ženám sestavit nejlepší plán pro nalezení kariéry snů. Je úžasné vidět rozzářené ženy, které odhalí svůj plný potenciál a začnou konečně žít svůj sen.  

Mou životní misí je měnit firemní kulturu tak, aby ženy mohly zastávat zajímavé pozice, které jsou v souladu s jejich životním stylem. Inspiruji ženy v tom, že práce a rodina nejsou oddělené oblasti, ale jsou součástí jednoho života - toho vašeho. 

 

Čím víc nás bude mít práci snů, tím více budeme spokojenější, láskyplnější a zářivější.

Okolní svět je odrazem našich činů. Pojďme ho prozářit naším úspěchem a obohatit ho o smysluplné projekty, které budou dělat radost nejen vám, ale i všem kolem.

CHCI SI NAJÍT PRÁCI SNŮ