10týdenní online program

 

ÚSPĚŠNÁ ŽENA MÁ PRÁCI SNŮ

 

Najděte si práci, do které se budete každý den těšit.

 

TO CHCI!

 

💎 Nudíte se v práci, protože už vše zvládáte levou zadní?

💎 Cítíte se nedoceněny, protože byl povýšen váš kolega místo vás?

💎 Posouváte každé ráno budík a pod polštářem vzdycháte: Ach jo, už zase musím do práce?

 

Najděte si svoji práci snů, která zapadne do vašeho vysněného životního stylu! 

 

💎 Najděte si práci, která vás naplňuje a baví.

💎 Začněte pracovat na věcech, které vám dávají smysl. 

Přidejte se do 10týdenního programu Úspěšná žena má práci snů a mějte jednou provždy jasně nastavenou vaši vysněnou kariéru.

TO CHCI!

V kurzu spolu objevíme: 

 

💎 Jak vypadá vaše ideální kariérní dráha, kterou budete milovat celým svým srdcem.

💎 Co dělat, aby se vaše práce stala vaší životní misí, za kterou jste velmi dobře finančně ohodnocena.

💎 Jak vypadá úspěch ve vašem podání a jak to udělat, abyste měla čas na věci, které jsou pro vás důležité

💎 Jak docílit zdravého sebevědomí, které hraje důležitou roli v životě. 

Míša B.

Account Manager

S Janou jsem měla možnost projít kurzem ÚSPĚŠNÁ ŽENA MÁ PRÁCI SNŮ a musím říct, že to byly velmi inspirující a moc fajn 3 měsíce práce. Né nadarmo se říká, že nejlépe investované peníze jsou ty, které investujeme sami do sebe. Jana mi pomohla porozumět sama sobě a co od své budoucí práce chci. Určila semnou moje priority, trpělivě naslouchala a radila, když jsem měla jít na pohovor a dodávala mi sebevědomí v otázce peněz. Nakonec, je to práce, kde trávíme velkou část života a je na každém u nás, aby si vybral takové místo, které jej bude naplňovat. Jani, ještě jednou moc děkuji za tvoji pomoc a všem, co si nejste ve své práci naprosto jistí, že to co děláte, je to pravé ořechové, doporučuji Janu všemi deseti! Dnes už mám novou práci, která je skvělá.

Lucie K.

 IT Asset Manager a Mindfulness kouč

Jančin kurz mi pomohl porozumět tomu co mě v práci naplňuje a čemu se chci věnovat víc. Každý týden jsem se věnovala jinému tématu a zpětně oceňuji skvělou strukturu, protože právě tyto návaznosti mi pomohly rozklíčovat spoustu otázek a nahlédnout na věci z jiného úhlu. Skvělá strategie kurzu a Jančina pozitivní podpora mi pomohli se doslova mílovými kroky posunout vpřed.

Mou životní misí je měnit firemní kulturu tak, aby ženy mohly zastávat zajímavé pozice, které jsou v souladu s jejich životním stylem. Inspiruji ženy v tom, že práce a rodina nejsou oddělené oblasti, ale jsou součástí jednoho života - toho vašeho. 

 

Pojďte společně se mnou rozvinout váš potenciál a najít vaši práci snů. Čím víc nás bude mít práci snů, tím více budeme spokojenější, láskyplnější a zářivější.

 

Okolní svět je odrazem našich činů. Pojďme ho prozářit naším úspěchem a vaší spokojeností. Staňte se vzorem pro své děti, přátele a okolí. Ukažte, jak jde žít s lehkostí a radostí v srdci všem kolem vás.

 

Krásnější svět není možný bez úspěšných žen. 

Úspěšná žena se skrývá v každé z nás!

Staňte se tvůrkyní svého úspěchu.

JDU DO TOHO!

Jak bude kurz probíhat?

 

💎 Každé pondělí na vás čeká video a další materiály v členské sekci u mě na webu. 

💎 Budeme spolu ve spojení ve skupině na Facebooku a na pravidelných setkáních na Zoomu. 

💎 Networkingová výzva bude zveřejněna každý pátek. 

 

Co je součástí kurzu?

 

Videa plná informací a inspirace

Srozumitelné lekce s prezentací a praktickými úkoly. Po skončení videa budete přesně vědět, co musíte udělat, proč a jak. 

Pracovní listy a checklisty

Abych vám designování vaší práce snů a životního stylu co nejvíce usnadnila, dostanete k lekcím detailní pracovní listy a přehledné checklisty. 

Pravidelná setkání na Zoomu

Na živých setkáních odpovím na vaše dotazy i na otázky, které mi napíšete ve skupině. Záznam si můžete pustit kdykoliv. 

Můj pohled na věc

Každý týden bude specifické vlákno k danému tématu a já vám dám zpětnou vazbu. 

Společný brainstorming

Podpora a vzájemná spolupráce s ostatními ženami v kurzu usnadní celý proces hledání práce snů. 

 

TO CHCI!

 

A to není všechno! Jako dárek mám pro vás ještě 3 rozhovory se skvělými hosty!

 

Dobře totiž vím, že k tomu, aby si člověk našel práci snů, často musí projít přes pohovor. Oslovila jsem dva experty z oblasti HR, kteří s vámi nasdílí své zkušenosti a doporučení. A kdo je tím třetím hostem? Úžasná Laura Ash, která se s vámi podělí o informace ohledně práce s energií. Když máme na vše dost energie, tak nám jde vše lehce od ruky

 

Ale to ještě pořád není vše!

AKČNÍ BONUSY

 

Při objednávce do 31. 7.:

Workshop: Jídlo, energie a pracovní výkon

 

Při objednávce do 25. 8.: 

Workshop: Napojte se na své životní hodnoty a posuňte sebevědomí na další úroveň

 

Při objednávce do 9. 9.:

Workshop: Time management v práci

 

JDU NA TO!

Součástí kurzu je:

 

💎 10 týdnů plných informací ve videích, pracovních listech a dalších materiálech

💎 10 týdnů podpory ve facebookové skupině a 4 skupinová setkání na Zoomu

💎 3 rozhovory od úžasných hostů

💎 akční bonusy, pro ženy, které jdou rychle do akce

Kurz Úspěšná žena má práci snů stojí v základní verzi 8.499 Kč nebo 3x3.233 Kč (konečná cena včetně DPH) a prodej končí ve čtvrtek 16. 9. ve 21:00.

Společná cesta k práci snů začíná 20. 9. 2021. 

 

Kurz je možné zakoupit ve VIP nebo 1st Class verzi.

Kurz ve VIP verzi je pro 6 žen a stojí 14.970 Kč nebo 3x5.790 Kč (konečná cena včetně DPH). U této verze se můžete těšit na pravidelná týdenní hodinová ZOOM setkání se mnou a dvěma dalšími VIP ženami. Na ZOOMu se tedy potkáme takhle ve čtyřech 10krát.  

Kurz ve 1st Class verzi je pro 2 ženy a stojí 28.970 Kč nebo 3x10.990 Kč (konečná cena včetně DPH). Pokud jste žena, která chce verzi 1st Class, tak se spolu každý týden potkáme na hodinu 1:1. V balíčku dostanete kód na CliftonStrengths 34 test a online setkání s expertkou na CV. Navíc ještě extra 1:1 hodinová setkání se mnou na ZOOMu po skončení kurzu. Takže se spolu potkáme 13krát. 

Kterou verzi si vyberete?

KOUPIT

Můj životní příběh v kostce

 

Jsem holka, co se narodila v Chebu, pak vystudovala matematiku a statistiku na Západočeské univerzitě v Plzni. V tomto oboru jsem nakonec nikdy pořádně nepracovala. V první práci jsem si uvědomila, že bez angličtiny má kariéra vzhůru nepůjde, a odjela se anglicky naučit na 9 měsíců do Anglie. Po návratu jsem se přes kamaráda dostala do IT oboru a už v něm zůstala. Zjistila jsem, že v IT prostředí se cítím jako ryba ve vodě. 

Před 9 lety jsem odjela podruhé do Velké Británie, abych si dokázala, že jsem schopná najít si práci v oboru v cizí zemi. A podařilo se. Našla jsem si práci ve velké IT mezinárodní společnosti.

To bych ale nebyla já, aby zůstalo jen u toho. Moji nadřízení ve mně viděli potenciál a nominovali mě do ročního programu pro aspirující manažery. A tam mi došlo, že chci ještě víc.

Já, holka, co téměř prolítla u maturity z angličtiny, jsem získala na University of the West of Scotland certifikaci z Kognitivního koučinku a mentoringu. Nechala jsem se mentorovat mezinárodně uznávanou business koučkou Lenkou Lutonskou, abych mohla pomáhat ženám co nejlépe

 

 

Moje současná kariéra je práce snů 4 v 1. 

💎 IT, kde se zákazníky řeším jejich strategie a optimalizaci IT systémů. Proč mám IT ráda? Dovoluje mi spojit moje technické znalosti a komunikační schopnosti a rozvíjí neustále můj potenciál.

💎 Inovativní program, kde vedu tým lidí v globálním projektu. Být lídrem týmu lidí jsem si přála dlouhou dobu a stejně dlouho jsem se toho i bála. Úplně zbytečně. Spolupráce a společné hledání nových řešení mě nabíjí.

💎 Oblast tvorby strategií pro rozvoj kariéry, kde pomáhám ženám sestavit nejlepší plán pro nalezení kariéry snů. Je úžasné vidět rozzářené ženy, které odhalí svůj plný potenciál a začnou konečně žít svůj sen.

💎 V únoru jsem se stala maminkou úžasného chlapečka a mám teď na rok volno z IT. Jo, v UK nám delší volno nedávají, ale mně to nevadí. Já vím, že s partnerem najdeme tu nejlepší cestu pro mě, pro něj a pro našeho mladého pána. A víte co, já svou práci v IT miluju a ona mi prostě nějak zapadne do toho, jak chci žít. 

Máte ještě nějaké otázky?

 

Stihnu si najít práci snů během 10týdenního kurzu?

Tohle vám zaručit nemohu. Záleží na tom, v jaké situaci se teď nacházíte. Nezapomeňte, že hledáte práci snů a nechcete vzít jen tak něco. Vy chcete nastoupit do práce, která vám bude dávat smysl. Bude to první krok na vaší strategicky naplánované kariéře. Počítejte tedy spíše s delším časem při hledání práce snů, ale nebojte, nenechám vás v tom samotnou. I po skončení kurzu můžeme pokračovat společně.  

Chci začít podnikat, živit se na volné noze, je tento kurz vhodný i pro mě?

Ne. Mohla bych vás sice nalákat a říct "no jasně, přidejte se". V kurzu se sice dozvíte dost informací, které vám pomohou ujasnit si důležité věci při cestě za vaším snem, ale kurz je designovaný pro ženy, které chtějí zůstat zaměstnané. 

Kdy budou probíhat setkání na Zoomu?

První setkání pro všechny proběhne 20. 9. v 19:00. Dále nás čekají 2 setkání v průběhu kurzu a jedno setkání na konci kurzu. Termíny budou oznámeny 20. 9.

Pro VIP a 1st Class se domluvíme podle možností jednotlivých žen. 

Budu kurz stíhat?

Ze zkušenosti z minulého běhu vím, že ženy většinou potřebovaly týdně mezi 1-4 hodinami času. Pár úkolů je časově náročnějších. Čím více času kurzu věnujete, tím lepších výsledků dosáhnete. Každý si může zvolit svoje vlastní tempo.