Přihlaste se na online workshop:

PRVNÍ KROKY K ÚSPĚŠNÉMU ŽIVOTU


75minutový workshop

Obvykle 350 Kč. Teď 180 Kč!

 

6. října 2020 v 19:00 CEST

 

Jdu do toho

"V uspěchané a poněkud přetechnizované/předigitalizované době je kurz dobrou příležitostí k zastavení se a znovu si připomenutí vícevrstevnatosti života, možností opětovného přehodnocení priorit a v praktické rovině i příležitostí k úpravě životního stylu ve směru k větší rovnováze mezi šesti diskutovanými oblastmi (zdraví, vztahy, peníze, osobní rozvoj, spiritualita, zábava), a to i pro člověka, který podobné "life-style" či time-management kurzy již absolvoval a přečetl několik knih typu Čtyři dohody, Mnich, který prodal své ferrari či Mudrc,surfař a byznysmenka."

Tomáš K.

Kolikrát jste si už říkali:

“Já se tak nějak plácám ode zdi ke zdi. Myslela jsem si, že když budu mít rodinu a pohodovou práci, tak se budu cítit naplněná a zatím...”

To je, jako kdybych slyšela sebe před 8 lety. To jsem vlastně byla já, ale naštěstí už je to pryč. Co se tedy změnilo?

Já se změnila. Uvědomila jsem si, že úspěšný život není jen o práci. Úspěšný život je o něčem úplně jiném. Pro mě je základ úspěšného života rovnováha a mít čas na věci, co jsou pro mě důležité. Tak se jednoho dne zrodil můj framework pro ÚSPĚŠNÝ A POHODOVÝ ŽIVOT.

Když jsem se před rokem potkala na baru se senior manažerem z jedné velké firmy a dali jsme se do řeči, tak se mě zeptal, jestli si myslím, že je úspěšný. Před pár lety bych mu řekla ano. Teď jsem se ho zeptala, jestli si myslí, že je úspěch mít skvělou pracovní pozici, být permanentně ve stresu a nevidět svoje děti vyrůstat. 

Já jsem se za ty roky hodně změnila.

Je jedno, v jaké situaci jste zrovna teď. Nikdy není pozdě začít žít život tak, abyste se cítili úspěšní a v pohodě a už nikdy nezmeškali nic důležitého v životě lidí, které milujete. 

Chci vám ukázat, jak najít svoji definici úspěšného a pohodového života. Jaké první kroky můžete začít dělat už zítra a vyrazit směrem k životu, který jste si pro sebe vysnili a který si zasloužíte.

 

A tady je, co si z webináře odnesete: 

  • Objevíte 6 nejdůležitějších oblastí vašeho života a zhodnotíte, kde jste teď a kde byste chtěli být.
  • Ujistíte se, že máte neprůstřelnou definici úspěšného života.
  • Zamilujete se do Progres listu. 
  • Dozvíte se, o nejdůležitějším zvyku, který dělají lidé, co žijí život svých snů.
  • Najdete si svůj mindset, který potřebujete, abyste mohli vyrazit na misi: Úspěšný a pohodový život.

  

Tak a teď je to jen na vás.

Jdete do toho?

Jasný, jdu do toho

"Webinář "První kroky k úspěšnému životu" mi pomohl pochopit, kolika úspěchů už jsem v životě dosáhla, i to, že bez snahy, úsilí a motivace to nešlo. V současné chvíli mi přesně chybělo nastavení cílů, jejichž splnění bych považovala za úspěch. Stačilo se zamyslet a první z nich už se úspěšně plní."

Tereza M.

JANA je Time management expert a pracuje s lidmi, kteří chtějí posunout svůj život od povinností, spěchu a stresu k pohodě, naplnění a úspěchu. 

 

Jana má kuráž a její snahou je inspirovat ostatní lidi, aby se vymanili ze zajetých kolejí, nebáli se převzít zodpovědnost za svůj život a začali žít život, který si pro sebe už od dětství vysnili.

Zarezervovat si místo

Janin oblíbený citát je:

SHÁÁ WASMUND:

“Jestli neděláte každý den něco, co vás přiblíží k vašemu cíli, který opravdu chcete, tak už jste selhali. Vy teď sabotujete váš úspěch. Vy sabotujete tu jedinou věc, kterou jste v životě chtěli, a kvůli čemu?”

Jak to probíhá?

Po registraci vám do e-mailu přijde unikátní link, přes který se před začátkem webináře přihlásíte. Doporučuju si termín webináře rovnou zapsat do kalendáře, ale nebojte se, před začátkem vám ho ještě e-mailem připomenu.

Budete potřebovat jen tužku a papír a telefon nebo notebook, na kterém se k webináři připojíte.

Chci přihlásit

"Kurz první kroky k úspěšnému životu mi dal impuls na náhled na život z různých perspektiv. Po vyhodnocení nemůžu říct, že bych nějakou z oblastí extrémně nedocenila, ale i přesto nejslabším článkem je z mého pohledu zdraví, na které se chci zaměřit v tuto chvíli. Rozhodně bylo zajímavé hledat název filmu, jak bych pojmenovala svůj život. Nad tím jsem se nikdy nezamyslela. Hodina, kterou jsem využila smysluplně a mohu doporučit všem, kteří chtějí být v životě úspěšní a nebojí se něco proto udělat."

Eva D.
Close

50% Complete

Just enter in your name and email to secure your spot. It's 100% FREE.